Kısa kısa …

Hack in Forest #2- Murat Şen
 27 Temmuz akşamı Hack in Forest #2 sırasında yapacağımız işlerin detaylarını konuşmak, tanışmak ve sohbet etmek için Murat Şen ile bir araya geldik. Tabi iki kahve sever olarak kahvelerimiz de bize eşlik etti.

17.30 civarı başlayan sohbet o kadar derin, geniş ve zevkliydi ki, ben kendimi avm kapanmadan kısa bir süre önce arabada bulabildim. Detayları anlatmayacağım ama filmin sonunu söyleyeyim; “Garaj Önemli”. Konu 4 saat içerisinde öyle yerlere gidip geldi ki, video kayıt yapmış olsaydık sanırım bir kaç TedX çıkabilirdi. Karadeniz sahilinde bizleri çok güzel bir kamp bekliyor.

Murat Şen’den kahve ve birlikte bir şeyler yapma sözü aldığımı da ekleyeyim.

Youtube’dan Murat Şen’in kanalını takip etmeyi unutmayın.

Granfondo Marmara (23–24 Eylül)

Geçen yıl başladığım bisiklet sporuna, bu yıl daha fazla ağırlık vermeye başladım. Yapmış olduğum beslenme düzeni değişikliği ile verdiğim 5–6 kilonun etkisiyle sürüş zamanlarımda iyileşmeler olduğunu görmek beni motive etti.

Başta Ömer Faruk olmak üzere BGB ekibinin verdiği destekle birlikte kilitli pedala geçiş yapıyorum. Pedallarım elimde fakat ayakkabıyı temin etmediğim için şimdilik takmadım.

Bu gazı aldıktan sonra Beriltech’ten iş arkadaşım Barış ile birlikte Granfondo Marmara yarışına katılma kararı aldık. İznik gölü civarından Bursa merkeze yaklaşık 53 kilometrelik kısa parkurda sürüş yapacağız. Hedefimiz süpürülmeden bitiş çizgisine varmak :). Bisiklet konusu önemli, yakın bir tarihte bisikletle ilgili güzel paylaşımlarım olacak.

E-ticaret

Bir süredir denemek, süreçlerin nasıl işlediğini görebilmek için e-ticaret ile ilgili çalışmalar yapıyordum. Bununla ilgili inceleme ve düşüncelerimi yakın bir zamanda yazacağım bir yazıyla paylaşacağım. Unutmamak için not bırakayım.